thblackstar.gif image by SaliskoNEWthblackstar.gif image by Salisko


Chceš být mé SB?
Svět takový jaký je
GO
Hlásni plsky!!
FINÁLE
TU

Únor 2009


2.kolo SONBlog

22. února 2009 v 15:08
Přihlášku pište do komentů:)

1)přezdívka:
2)blog:
3)e-mail:

Soutěžící:

TAKŽE VYPADÁVÁ VIVSOFIA A ILISEK94 DÍK

vivsofia10 % (2 Hlasy)10 %2 Hlasy
Miyoko29 % (6 Hlasy)29 %6 Hlasy
ilisek945 % (1 Hlas)5 %1 Hlas
Alibella38 % (8 Hlasy)38 %8 Hlasy
Tinu_li19 % (4 Hlasy)19 %4 Hlasy
2.kolo končí 15.3
(vypadne jeden soutěžící:))

diplomky za 1.bleskajdu:)

22. února 2009 v 14:59 DiplomkyxD
TAK TU TO MÁME:)


1. Bleskovka:)

21. února 2009 v 14:40
 1. AHOJKYxD
 2. JAK JE???
 3. CO ZIMA??
 4. CO OBĚD??
 5. CO DOMA ??
 6. lÍBÍ SE TI MŮJ BLOG??
 7. TVŮJ???(BLOG):
 8. TAKY RÁDA UKLÍZÍŠ?? :P(BLE)
 9. CHCEŠ NĚKDE HLÁSNOUT???
 10. TAK SE MĚJ PAPA!!!xD
11. A DIPLOMEK???(asi nebudou nic moc:)


Ahoja

21. února 2009 v 14:23
Ahojky lidi doufám že se vám na mém bločku bude líbit!! Pište komenty!!!

Můj hafan:)

21. února 2009 v 14:07 My zvěřinecxD
 • jméno: Cherry
 • věk:6let
 • rasa:čivava


JednorožcixD

20. února 2009 v 18:07 Dráčci a fantasy zvířátka

Jednorožci:

Jsou bytosti s bílou srstí, postavou podobni koni. Údajně se vyskytují ve všech lesnatých oblastech severní Evropy. Jsou vybaveni léčivým rohem. Jejich mláďata se rodí se zlatou srstí a až v dospělosti se srst mění do stříbrna a pak do bíla.
Styku s lidmi se jednorožec vyhýbá, má velmi hbité nohy, takže se dá těžko chytit. Jednorožci jsou díky své síle, odvaze a rychlosti považováni za božskou bytost. Jejich roh, zářící zázračná zbraň na čele, je činí neporazitelnými a můžou být poraženi pouze lstí. K tomu je potřeba panny, která se pošle procházet se do oblasti, v níž se jednorožci pohybují. Jakmile ji jednorožec zpozoruje, lehne si pokojně k ní, položí si hlavu do jejího klína a klidně usne. Takto může být snadno přemožen.
Tak se stal jednorožec symbolem čistoty a vyobrazením archanděla Gabriela při lovu na jednorožce-jak je možno vidět na mnoha kobercích a miniaturách-symbolem Mariina neposkvrněného početí Kristova. Jako figura představuje také Kristus sám toho Nejčistšího z Čistých. Roh, žíně a krev jednorožce mají velice účinné kouzelné vlastnosti. Žíně se například vkládají do kouzelnických hůlek, roh je součástí některých lektvarů, krev udrží jakoukoli bytost při životě, i kdyby ji od smrti dělil
pouhý vlásek. Ten, kdo krev požije, však od té chvíle žije jen napůl a v zatracení, neboť zabít jednorožce je velká ohavnost, a tak tohoto způsobu používá pouze ten, kdo už nemá co ztratit.
Kvůli svému rohu je nadále symbolem královského vykonávání soudní pravomoci, protože svým rohem hubí viníky.
Jednorožec - to nádherné mýtické stvoření sněhově bílé barvy, s dlouhým rohem uprostřed čela, zná s pohádek jistě každý z nás. Ale jak se na něj dívali ve středověkých dobách? Zkusím trošku poodhalit roušku tajemství.Skutečně existoval bílý jednorožec se zlatým rohem, který je vyobrazený na tolika tapiseriích?. Popisy tohoto bájného tvora se liší text od textu. Řecký lékař, který navštívil roku 416 př. n. l perský dvůr, napsal, že v Indii žije divoké zvíře větší než kůň, s bílým tělem, tmavorudou hlavou a tmavomodrýma očima, jemuž z čela vyrůstá roh, který je asi 45 cm dlouhý, u kořene bílý, uprostřed černý a na ostré špici karmínový. Tento jednorožec je obvykle považován za kombinaci divokého indického osla, nosorožce a lehkonohé tibetské antilopy s rovnými dlouhými rohy, které se s bočního pohledu mohli jevit jako roh jeden .Plinius Starší se v 1. století n. l. ve své Přírodovědě zmiňuje o "monocerovi", tedy jednorožci, který má uprostřed čela dlouhý černý roh. Indičtí Sírové na něj pořádali lovy, nebylo jej však možné chytit živého.A jak se takový jednorožec lovil? Jediným způsobem, jak jednorožce ulovit byla sladkávůně panny, která ho zmámí na tolik, že jí položí hlavu do klína.Víra v jednorožce se neomezuje jen na západní kulturu - čínský ťi-lin prý měl jelení tělo, koňská kopyta a jediný roh, který mu vyrůstal uprostřed čela a měřil asi 4 metry. Na rozdíl od jednorožce západního, který dokáže být divoký a dokonce útočný, je ťi-lin ztělesněná mírnost: nežere nic živého a nešlápne ani na nejmenšího broučka či stéblo trávy.Ve středověkých dobách byl jednorožec ceněn právě pro svůj roh, který v rozemleté podobě působil jako protijed proti všem známým jedům. Avšak dnes již víme, že rohy jednorožce, které se nacházely v pokladnicích chrámů , nebo vladařů byly většinou slonovinové kly narvalů či mrožů, kterým se v souladu se středověkým názorem, že každý tvor má svůj mořský protějšek říkalo mořští jednorožci. A číše indických vladařů byly ve skutečnosti vyrobeny z klů nosorožce.Tak jak to tedy bylo, žili jednorožci nebo jsou jen výplodem našich fantazií? Pokud žili, možná byli právě pro svůj roh vyhubeni , ale možná někde v nedotčené přírodě, v hlubokém lese chodí v noci k tůni…

Anatomie dráčka

20. února 2009 v 18:02 Dráčci a fantasy zvířátka
Tělo draka

Křídlo draka
Dračí křídla jsou vyvinuté na principu paže kteréhokoliv živočicha, to jest, že se stávají z palce a čtyř velmi dlouhých prstů spojených blánou, jako u netopýra. Je důležité pochopit, že stavba ramene, paže a ruky je stejná jako odpovídající stavba dračích křídel (obrázek). Je také důležité chápat, že blána křídla není přirostlá blízko u ramene, jak můžou chybně ukazovat některé biologické náčrty, ale blízko spodní části zad draka přiléhá ke stehnu.To je velmi důležité, protože jestliže by křídla byla připojená ke hřbetu u ramen, drak by létal, ale pouze ve svislém postavení - hlavu nahoru, zadek a ocas dolů - a to by byla vážná nevýhoda pro rychlost a také pro manévrovatelnost. Když jsou křídla připojena až u kyčlí, drak může létat v horizontální pozici a používání hlavy a ocasu jako kormidla dovoluje velkou manévrovatelnost (přinejmenším určitě vyšší, než ve vertikálním postavení). To také připouští větší povrch křídel (rozhodující prvek v létání).
Nejpravděpodobnější umístění a velikost křídel:
Draci mají mít správně křídla u lopatek jelikož křídla a přední nohy spolu spolupracují. Díky tomu, že je má u lopatek dokáže vyvinout velikou rychlost. Ovšem křídlová blána na křídlech je velice objemná, a proto není přikrčená u lopatek úplně. Konec křídel dosahuje až k zádům, ale to je vše.

Kostra draka:Vejce:


Dráčci

20. února 2009 v 17:58 Dráčci a fantasy zvířátka
Miluju fantasy!!!


Kavkazský ovčák

20. února 2009 v 17:45 Pejsani
Hezí:) (si to sama pochválim)xDxDxD


Kavkazský ovčák

Dřívější ochránce stád dobytka a obydlí před vlky a medvědy, úspěšný bojovník v nelehkých zápasech s těmito šelmami. Dnes nekompromisní hlídač svěřeného majetku a bezkonkurenční pomocník při výkonu strážní či pořádkové služby. Od přírody ostrý, nedůvěřivý, až zlý k cizím lidem. Mohutný huňatý pes s masivní muskulaturou, velmi nenáročný na péči i stravu. Tak to je kavkazský ovčák.


Hafani-mixik

20. února 2009 v 17:35 Pejsani
xD

Moje nej zvíře!!!-PES

HihixD

20. února 2009 v 17:10 Vtipy
1)Příjde králíček do obchodu se zeleninou a ptá se: "Dobrý den, máte šroubky?" "Ne, králíčku, nemáme." Příjde druhý den a ptá se na šroubky a znovu je nemají. Prodavač: "Jestli ještě příjdeš, pověsíme tě za kšandy vedle tohoto obrazu!" Příjde třetí den a prodavač ho pověsí za kšandy vedle obrazu prezidenta a králíček se zeptá: "Taky jste chtěl šroubky?"

2)Přijde devadesátiletý děda k doktorovi a říká: "Kde se dá sehnat ten AIDS?" Doktor se na něj podívá a řekne: "Na co ho vy budete potřebovat, pane Novák?" A on odpoví: "Já jsem někde četl, že s AIDSem může člověk ještě 10 - 15 let žít!"

3)Při prohlídce sídla u známého anglického hraběte přišla samozřejmě řeč i na strašidla, která se na tomto sídle vyskytují. "Nikoliv, nemám své oblíbené strašidlo. Miluji jen svou ženu."

Zatim tohle ještě přidámxD

Gothic hadřiky:)

20. února 2009 v 17:02 StylxD
Některé jsou fakt dokonalé :)

Emo-zajmavosti

20. února 2009 v 16:49 StylxD
Účesy:

Emo vychází z punku, a proto jsou i účesy blízké punku. Pravidla pro účesy nejsou, stejně jako pravidla pro oblečení a apod. Emo se prostě řídí svými pocity a emocemi. Proto emaři často nosí patku. Zakrývají si půlku obličeje (jedno oko) jako výraz odproštění se od komerční společnosti nebo nechuti vidět naplno ten "špatný" svět kolem.

!!!Nemusí tomu, tak být vždy. Emaři patky nosit nemusí. Pokud chcete hezký účes můžete se jít inspirovat moderními účesy 2009.!!!!

Oblékáni:

Emo oblékání je stejné jako styl samotný - emocionální a originální. Emo kids se neřídí žádnými pravidly, nosí to co se jim líbí a to co jim sedí k náladě. Pokud mají špatnou náladu, můžete je vidět v oblečení tmavém. Emo oblečení ale není jen o tmavých barvách! Když mají emaři dobrou náladu a jsou veselí, poznáte to, protože se vesele oblékají. Mají výrazné pestrobarevné oblečení. Na každém tričku uvidíte jasné barvy - bílá, červená, ostře zelená. Trička jsou často pruhovaná, ale nebývá to pravidlem.

Make-up:

Pro EMO make-up jsou typické silné oční linky a výrazné oční stíny, tak jak to vidíte na většině fotek. Jaké barvy vyberete je jenom na vás, pro linky jsou oblíbené černá nebo modrá, pro stíny jakákoliv, ale hlavně výrazná. Řasenku můžete zvolit také jakoukoliv, hodně emařek dokonce používá výrazné umělé řasy.


//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>


//<![CDATA[ //]]>//<![CDATA[ //]]> //<![CDATA[ window.google_render_ad(); //]]>

Fríský kůň

19. února 2009 v 18:52 Koníci
xD
Nej koníciFríský kůň

Má jemně utvářenou, vysoko nesenou hlavu a obloukovitě klenutý krk. Tělo má svalnaté a robustní. Plec je ideálně utvořená pro postroj a je velmi silná. Nohy jsou krátké a silné. Hlava je dlouhá, s krátkýma, ale živýma ušima. Má jemné rysy a velmi výrazně vyjadřuje bodrou poddajnost a milou povahu plemene. Poměrně malý frísan (v kohoutku měří kolem 152 cm, často ale více) má velmi působivou siluetu, zdůrazněnou obloukovitě klenutým, hrdě neseným krkem. Na nohou má dlouhé husté rousy a jeho ocas a hříva jsou neobyčejně bohaté a často zvlněné. Kopyta má tmavá a tvrdá. Fríský kůň je vždy vraník, ale na černé kůži může mít světlé odznaky, ne však světlé slabiny nebo oblast kolem nozder.


mixik

19. února 2009 v 18:45 Koníci
xDHilary Duff - The Getaway

19. února 2009 v 18:33 Songy
Here I am again
Talking to myself
Sitting at a red light,
Both hands on the wheel
How am I supposed to feel?
So much running through my mind

First you want to be free,
Now you say you need me,
Giving me mixed signals and signs
It´s so hard to let you in
Thinking you might slam the brakes again

Put the pedal down
Heading out of town
Gotta make a getaway
The traffic in my brain´s
Driving me insane
This is more than I can take
You tell me that you love me first,
Then throw your heart into reverse
I gotta getaway.

I can´t keep coming back to you,
Everytime you´re in the mood,
To whisper something sweet in my ear
It´s so hard to move on,
´Cuz everytime I think you´re gone,
You show up in my rearview mirror

Is this just a detour?
´Cuz I gotta be sure
That you really mean what you say,
It´s so hard to let you in,
Thinking you might slam the brakes again.

Put the pedal down
Heading out of town
Gotta make a getaway
The traffic in my brain´s
Driving me insane
This is more than I can take
You tell me that you love me first,
Then throw your heart into reverse
I gotta getaway...

To a place where I
Can be redefined,
Where you´re out of sight
And you´re out of mind
But the truth is,
I can´t even say good-bye.

Here I am again
Talking to myself
Sitting at a red light
Both hands on the wheel
How am I supposed to feel?
So much running through my mind

Put the pedal down
Heading out of town
Gotta make a getaway(A getaway)
The traffic in my brain´s
Driving me insane
This is more than I can take(I can take)
You tell me that you love me first,
Then throw your heart into reverse
I gotta getaway
//<![CDATA[ sklikBanner({ codeId: 51, formatId: 43, url: new String(window.location.href), cborder: 'cc33cc', cbackground: '000000', ctitle: 'ff6600', ctext: 'cc33cc', curl: 'ff6600', simg: 1 }); //]]>